Popularne posty

O mnie

Moje zdjęcie
tutaj moje pasje...biżuteria, fotografia, kwiaty...ot i tyle

niedziela, 6 listopada 2011

Wiem wiem, znów nawiążę do pogody . ale jak nie pisać o niej kiedy jesień zachwyca nas w tym roku bardzo mocno. Mamy listopad a słońce obdarza nas swymi promieniami od kilkunastu dni. Po wczorajszym koncercie , głośnej muzyce , na którym wybawiłam się świetnie dzisiaj wyciągnął mnie jeden telefon z łóżka prosto do pięknego lasu. Za to Ci dziękuję "owy telefonie" ;), bo spacer dodał mi energii tak pozytywnej , że powinna mi wystarczyć do wiosny:). Kolory w lesie dzisiaj to poezja- nic tylko pisać wiersze ...
Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie uchwyciła tego piękna lasu na zdjęciach , wybrałam też dzisiaj trochę starszych kolczyków, ale w kolorach jesiennych liści jeszcze.


6 komentarzy:

 1. Jesienne liście w bizu zagościły widzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewa od jakiegoś czasu mi tak jesiennie :) a kolczyki już starsze niż ta jesień;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolczyki bardzo fajne.

  Instrukcja: wejdź w nowy post -> ustawienia-> komentarze i na samym dole "Pokazać weryfikację obrazkową dla komentarzy?" dajesz nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Silvanis dziękuję tak też zrobiłam , mam nadzieję , że już sie nie będą pokazywać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj,dziękuje za odwiedziny na moim blogu i zostawienie miłego wpisu.Tak wiem ;-),że facet i biżuteria to jakoś tak ? dziwnie ? ale świat jest i dziwny i piękny,czyż nie ?! ;-) Zapraszam częściej do mnie w odwiedziny.Miłego dnia,Grzegorz. Dołączam do grona obserwatorów,bo podoba mi się u Ciebie.Piękną biżuterię z elementami metaloplastyki robisz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gregorius robienie biżuterii to sztuka...a sztuka jest też dla facetów:) więc tym bardziej miło mi będzie oglądać Twoje wybory i będę zaglądać. pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń